KAYAPINAR HABERLERİ / Diyarbakır

 • Büyükşehir Belediyesi, Ahmed Arif Parkı Yapıyor Kenti çiçek bahçesine çeviren ve yeşil alanları artıran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesinde Ahmed Arif Caddesi’nin her iki tarafında atıl durumunda olan 50 bin metrekarelik alanı parka dönüştürmek için çalışmalara başladı.
 • Kaymakam Balcı ADEM'de İncelemelerde Bulundu Diyarbakır’ın Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınar ilçesindeki Aile Destek Merkezini (ADEM) ziyaret etti.
 • Büyükşehir Belediyesi, Öğrenci Servislerini Denetliyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrenci taşıyan servis araçlarına yönelik denetimlerini sıklaştırdı.
 • Diyarbakır'da Engellilere Yönelik Aşure Etkinliği Türkiye Beyazay Derneği Diyarbakır Şubesi, Kayapınar Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi'nde engelli ve engelli ailelerine yönelik aşure programı düzenledi.
 • Kayapınar'da Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi Desteği Kayapınar Belediyesi tarafından Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezi ile Bilgi Evlerinde öğrenim gören öğrencilere kırtasiye malzeme desteği sunuldu.
 • 'Kalbin İçin Pedalla' Etkinliği Diyarbakır'da bir araya gelen bisiklet tutkunları, kalp sağlığına dikkati çekmek amacıyla pedal çevirdi.
 • 'İslam Dünyasını Tehdit Eden Bazı Akımlar' Sempozyumu Diyarbakır'da, "İslam Dünyasını Tehdit Eden Bazı Akımlar" sempozyumu düzenlendi.
 • Kriko İle Girdi 15 Dakikada 5 Bin Liralık Mal Çaldı Diyarbakır’da hırsızlar, kriko yardımı ile girdikleri marketten, 15 dakika içinde 5 bin liralık eşya çalıp kayıplara karıştı.
 • Başkan Atilla, İncelemelerde Bulundu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İtfaiye Haftası nedeniyle Kayapınar ilçesinde bir AVM’de büyükşehir belediyesi tarafından kurulan standı inceledi. Vatandaşlar ve esnaf ile görüşen Başkan Atilla, talepleri dinledi, görüş alışverişinde bulundu.
 • Kaymakam Balcı, Başarılı Sporculara Ödül Verdi Kayapınar Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ozan Balcı, Kenya’da 15 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Dünya Yıldızlar Şampiyonasında Atletizmde 5 bin metrede dünya yıldızlar ikincisi olan Meryem Bekmez, Gürcistan’da yapılan Avrupa Yıldızlar Şampiyonasında 5 bin metrede Avrupa İkincisi olan Ayşe Tekdal ve İtalya’da yapılan Dünya Yıldızlar Dağ Şampiyonasında 8 bin metrede Dünya üçüncüsü olan Şirin Karabal’ı makamında kabul etti.
 • Kaymakam Balcı Okul Müdürleriyle Buluştu Kayapınar Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ozan Balcı, Kayapınar ilçe sınırları içerisinde yer alan ilkokul, ortaokul ve lise müdürleriyle bir araya geldi.
 • Kaymakam Balcı, Din Görevlileriyle Bir Araya Geldi Kayapınar Belediye Başkan Vekili Kaymakam Ozan Balcı, Kayapınar ilçesinde camilerde görev yapan din görevlileri ile bir araya geldi.
 • Balcı, Okul Müdürleriyle Eğitim Sorunlarını Konuştu Diyarbakır’ın Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Ozan Balcı, Kayapınar ilçe sınırları içerisinde yer alan ilkokul, ortaokul ve lise müdürleri ile bir araya gelerek eğitim sorunlarını masaya yatırdı.
 • Kayapınar Belediye Başkan Vekili Balcı, Başarılı Sporcuları Ağırladı Diyarbakır’ın Kayapınar Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kenya’da 15 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Dünya Yıldızlar Şampiyonasında atletizmde 5 bin metrede dünya yıldızlar ikincisi olan Meryem Bekmez, Gürcistan’da yapılan Avrupa Yıldızlar Şampiyonasında 5 bin metrede Avrupa ikincisi olan Ayşe Tekdal ve İtalya’da yapılan Dünya Yıldızlar Dağ Şampiyonasında 8 bin metrede dünya üçüncüsü olan Şirin Karabal’ı makamında kabul etti.
 • Diyarbakır'da Kızlara Özel Kitap Kafe Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle hizmete açılan kafede, okur yazar buluşmaları, şiir dinletileri, kitap tahlilleri ve yarışmalar düzenlenecek.
 • Kayapınar İlçesinde Park Yapımları Sürüyor Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde belediyeye ait boş alanları inceleyen Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınar Belediyesinde yapılaşmanın bittiği alanlarda kalan boş alanların halkın faydalanabileceği parklar yapılmasını istedi. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait serayı da gezen Başkan Vekili Dr. Balcı, çiçek üretim sayısının 1 milyona çıkarılmasını istedi. Kayapınar’da kapalı pazar alanları da yapılacağı belirtildi.
 • Öğrencinin Öldüğü Okulun Önünde Yoğun Güvenlik Önlemi Diyarbakır’da, ’kız meselesi’ nedeni ile çıkan kavgada bir öğrencinin hayatını kaybetmesinin ardından okul önünde yoğun güvenlik önlemi alındı.
 • Diyarbakır'da Trafik Kazası Açıklaması 3 Yaralı Diyarbakır'da iki otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
 • Fırat Bulvarı'na 34 Bin 700 Ton Asfalt Serilecek Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, altyapı ve asfalt dökme çalışmalarının devam ettiği 2 bin 600 metre uzunluğundaki Fırat Bulvarı’na toplam 34 bin 700 ton sıcak asfalt serecek.
 • Engeli, Hayalini Engelleyemedi Aksaray’da düzenlenen Türkiye Halter Şampiyonasına katılan Diyarbakır Kayapınar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü sporcuları şampiyonadan 3 madalya ile dönerek büyük bir başarıya imza attı. Turnuvadan iki madalya ile dönen Serhat Çindemir, “Çocukken büyük turnuvalara çıkıp derece yapmayı istiyordum. Öyle bir şey gerçekleştiremeyeceğimi düşünüyordum. Şimdi ise Diyarbakır’ı ve ülkemizi Avrupa’da temsil etmek istiyorum” dedi.
 • Kayapınar'da Konser Şenliği Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi Kültür İşler Müdürlüğünce 14 Eylül’de başlayan Kültür ve Sanat festivali kapsamında konser verildi.
 • Kayapınar Belediyesinden Kan Bağışına Destek Türk Kızılay Kurumu Diyarbakır Şubesince, Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne bağlı Cegerxwin Gençlik ve Kültür Sanat Merkezinde “Kan bağışı” ile ilgili seminer verildi. Seminerin ardından Merkez personelleri kan bağışında bulundu.
 • Okul Servisi İle Yolcu Minibüsü Çarpıştı Açıklaması 3'Ü Öğrenci 7 Yaralı Diyarbakır’da içinde öğrencilerin bulunduğu okul servis aracı ile yolcu minibüsü çarpıştı. Kazada, 3’ü öğrenci 7 kişi yaralandı.
 • 'Taziye' Oyunu Seyirciden Tam Not Aldı Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesince organize edilen Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yönetmenliğini tiyatro ve drama eğitmeni Halim Kaplan’ın yönettiği “Taziye” oyunu sahnelendi. 2,5 aylık çalışma sonucu sahnelenen oyun tiyatro severlerden tam not aldı.
 • Balcı Açıklaması 'Muhtarlar Gözümüz, Kulağımız Ve Elimizdir' Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesine bağlı mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, “Muhtarlar benim için önemli bir görev yapıyor. Bizlerin gözü kulağı ve elleridir” dedi.
 • Akar Açıklaması 'Kayapınar Diyarbakır'ın Vitrinidir' AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Kayapınar’ın, birçok kentten daha modern ve gelişen bir ilçe olduğunu belirterek, Diyarbakır’ın vitrini olduğunu ifade etti.
 • Defjeni Gösterisi Yoğun İlgi Gördü Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen Cegerxwin Kültür ve Sanat Festivalinin ikinci gününde sahne alan 80 kişilik Defjeni Gösteri büyük ilgi gördü.
 • Başkan Atilla, İncelemelerde Bulundu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve asfalt çalışmalarını denetledi, vatandaşlarla bir araya geldi.
 • Diyarbakır'da 6 PKK'lı Teröristin Firar Etmesine İlişkin Dava Diyarbakır D Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumundan PKK'lı teröristlerin firar etmesiyle ilgili yargılanan 2 sanığın tahliyesine karar verildi.
 • Kayapınar'da Tüm Okullara 'Z Kütüphanesi' Yapılacak Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesindeki Vehbi Koç İlkokulu’da 2017-2018 eğitim sezonunun ilk günü nedeniyle düzenlenen programa katılan Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, ilçedeki 58 anaokul, ilkokul ve ortaokula Z Kütüphane yapacaklarının müjdesini verdi.
 • Kayapınar'da 1. Kültür Ve Sanat Festivali Başladı Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kültür ve Sanat Festivali, Ebru sanatı ve karakalem sergisi ile start aldı. Festivalde düzenlenen 80 kişiden oluşan Gitar ve Çocuk Korosu davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
 • İlk Ders Zilini Okul Bahçesinde Sabahlayarak Karşıladılar Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesindeki özel bir okulun öğrencileri, 20172018 eğitim öğretim dönemini okul bahçesinde kurdukları çadırlarda sabahlayarak karşıladı Geceyi şarkı söyleyip oyun oynayarak geçiren, çadırların yanında uyuyan öğrenciler, ders zilinin çalmasıyla heyecanla sınıflarına girdi Öğrencilerden Ayaz: 'Okulumu çok özlemiştim. Bir gün bile dayanamadım. Onun için gelip okulda yatmaya karar verdim' Velilerden Günay: 'Bu, hem farklı bir başlangıç hem farklı bir heyecan olacak. Akıllarında güzel bir anı olarak kalacaktır'
 • Otogar Yerleşkesi Asfaltlandı Kent genelinde yolların daha güvenli kullanılması amacıyla asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Otogar yerleşkesine 4 bin 500 ton sıcak asfalt serdi.
 • Başarılı Sporculardan Başkan Vekili Balcı'ya Ziyaret Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Aksaray’da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Halter Şampiyonası'nda dereceye giren engelli sporcuları makamında kabul etti.
 • Kayapınar Kaymakamı Balcı'ya Ziyaret AK Parti 24. Dönem Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Kayapınar Kaymakamı ve Kayapınar Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirlen Ozan Balcı'yı ziyaret etti.
 • Başkan Vekili Dr. Balcı Brifing Aldı Merzifon Kaymakamlığından, Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine atanan Dr. Ozan Balcı, belediye birim müdürlerinden iş ve hizmetler hakkında brifing aldı.
 • Başkan Vekili Balcı, Engelli Sporcuları Kabul Etti Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Aksaray’da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Halter Şampiyonasında dereceye giren Belediye Engelliler Spor Kulübünün iki sporcusu ve antrenörlerini makamında kabul etti.
 • Diyarbakır'da 180 Kilogram Kubar Esrar Ele Geçirildi Diyarbakır’da şüphe üzerine durdurulan bir aracın gizli bölmelerinde yapılan aramada 180 kilogram kubar esrar ve 5 bin 600 TL ele geçirildi.
 • Diyarbakır'da 180 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Diyarbakır'da düzenlenen operasyonda 180 kilogram esrar ele geçirildi.
 • Kaymakam Balcı Görevine Başladı Merzifon Kaymakamlığından Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığına atanan Ozan Balcı, görevine başladı.
 • Büyükşehir Belediyesi, Yolları Asfaltlamaya Devam Ediyor Kent merkezinde çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesindeki Musa Anter Caddesi’ni asfaltlayarak hizmete açtı.
 • Sular Çekilince Binlerce Balık Telef Oldu Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bulunan Gözegöl Göleti’nde bir anda sular çekilince balık ölümleri başladı. Göletin bazı yerlerinde 20 metreyi aşan su çekilmelerinden geriye ölü balıklar kalırken, köy sakinleri köyün ihtiyaçlarını karşılayan sulama göletinden kötü kokuların yayılmaya başladığını ve yetkililerden yardım beklediklerini ifade etti.
 • Kayapınar'da Kültür Ve Sanat Festivali Başlıyor Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesince 3 ay boyunca devam eden yaz kursları kapsamında 1 hafta sürecek Kültür ve Sanat Festivali düzenlenecek. Festival, 17-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.
 • Diyarbakır Diyarbakır Olalı Böyle Düğün Konvoyu Görmedi Diyarbakırlı bisiklet tutkunları Süleyman ve Özge, düğün konvoyunu, araca binmek yerine bisiklete binip Diyarbakır turu atarak gerçekleştirdi.
 • Beşir Derneği'nden 200 Aileye Yardım Beşir Derneği Diyarbakır temsilciliği 200 ihtiyaç sahibi aileye gıda, giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.
 • Kayapınar'da Kadınların Okuma-Yazma Azmi Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Mesleki Eğitim Merkezinde açılan okuma yazma kursunu başarıyla tamamlayan kadınlara sertifikaları verildi.
 • Kayapınar'da 3 Özel Kreş Ve Gündüz Bakım Evine Mühür Vuruldu Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce ortaklaşa yapılan denetimlerde, açılış izin belgesi olmayan ve kaçak yayın bulunduran 3 özel kreş ve gündüz bakım evi mühürlendi.
 • Kayapınar Belediyesi'nden Bayram Hediyesi Sosyal belediyecilik anlamında birçok çalışmaya imza atan Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi yoksul, yetim ve öksüz çocukları sevindirdi. Kendi elleriyle çocukları giydiren Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz Çebe, bayramda çocukları mutlu etmek istediklerini söyledi.
 • Yol Uygulamasından Kaçtı, Başına Silah Dayadı Diyarbakır'da polis, yol kontrol uygulamasından kaçan ve başına silah dayayan genci, ikna ederek intihar girişiminden vazgeçirdi.
 • Uygulamaya Takıldı, Başına Silah Dayadı Diyarbakır’da, uygulama noktasına takılan bir şahıs, belinden çıkardığı ruhsatsız silahını başına dayayarak polise direndi. Yaklaşık 2 saat süren ikna çabalarının ardından şahıs, arabaya bindirilerek emniyete götürüldü.
 • Uygulamaya Takılan Şahıs Başına Dayadığı Silahla Polise Direndi Diyarbakır’da, uygulama noktasına takılan bir şahıs, belinden çıkardığı ruhsatsız silahını başına dayayarak polise direndi. Yaklaşık 2 saat süren ikna çabalarının ardından şahıs, arabaya bindirilerek emniyete götürüldü.
 • Diyarbakır'da Kurban Satış Ve Kesim Yerleri İçişleri Bakanlığınca kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki kurban satış ve kesim yerlerini belirledi.
 • Kimsesiz Ve Engelli Vatandaşlara Bayram Hediyesi Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi, evde bakım hizmeti alan yaşlı, bakıma muhtaç, kimsesiz ve engelli vatandaşlara Kurban Bayramı nedeniyle bayram şekeri ve kolonya yardımında bulundu.
 • 'Taziye' Oyunu Seyirciyle Buluşuyor Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi Cegerxwin Kültür Sanat Merkezinde açılan tiyatro ve yaratıcı drama kursu ‘Taziye’ adlı oyunu sahneleyecek. Tiyatro ve Drama Eğitmeni Halim Kaplan öncülüğünde oyuna hazırlanan yetişkin tiyatro grubunda avukat, öğretmen, hemşire, sanayici ve birçok meslekten vatandaşlar yer alıyor.
 • Sanatların İlişkisini Arbane Eşliğinde Resim Çizerek Gösterdi Kayapınar Belediyesi Ceğerxwin Kültür ve Sanat Merkezinde resim kursu veren Ressam Mustafa Doğan, arbene eşliğinde resim çizdi. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada, sanat alanlarının birbirleri ile olan ilişkisi ortaya çıkarıldı.
 • Diyarbakır'da 230 Bin Ton Sıcak Asfalt Serildi Kent merkezinde 500 bin ton hedefiyle nisan ayında asfalt sezonunu açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şu ana kadar 230 bin ton asfalt sererek yolları yeniledi.
 • Çocukların Ateşle Oyunu Faciaya Neden Oluyordu Diyarbakır’da bir sitede terk edilmiş halde bulunan araç, çocukların içinde ateşle oynaması sonucu alev aldı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahalesinin ardından alevler, çoğu LPG’li olan park halindeki araçlara sıçramadan kısa sürede söndürüldü.
 • Diyarbakır Türkülerini İşaret Dili İle Seslendirdiler Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesine bağlı Fırat 2 Bilgi Evi’nde açılan İşaret Dili Kursu’nda öğrenim gören öğrenciler, Diyarbakır yöresine ait türküleri işaret dili ile seslendirdi.
 • İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Diyarbakır'a Tam Not İzmir’de düzenlenen 86. Enternasyonal Fuarı’na katılan Diyarbakır Turizm Platformu, yerli ve yabancı katılımcıların ilgi odağı oldu. Diyarbakır Halk Oyunları ekibinin sergilediği folklor gösterisi, katılımcıların büyük beğenisini topladı.
 • Engellilerden Su Topu Maçı Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki engellilere yönelik su topu ve yüzme yarışması etkinliği düzenlendi. Dayanışma ve ekip ruhunu aşılamak amacıyla düzenlenen etkinlikte engelli gençlere pasta ikramında bulunuldu.
 • Başkan Atilla, Asfalt Çalışmasını Denetledi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ilçesi Fırat Bulvarı’nda başlayan sıcak asfalt çalışmasını denetledi.
 • Kayapınarlı Öğrenciler Kuran'ı Kerim'e Geçişlerini Kutladılar Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne bağlı Engelsiz Yaşam Merkezi’nde açılan Kuran-ı Kerim kursunda öğrenim gören öğrenciler için Kuran-ı Kerim’e geçiş için mini bir kutlama töreni düzenlendi. Törende öğrencilere Kuran-ı Kerim hediye edildi.
 • Kayapınar Teşkilatı AK Parti'nin 16'Ncı Kuruluş Yıldönümünü Kutladı AK Parti Kayapınar teşkilatı AK Parti’nin 16’ncı kuruluş yıldönümünü kutladı.
 • Çocuklarıyla Yürüyebilmeyi Hayal Ediyor Diyarbakır'da 'fil hastalığı' nedeniyle 188 kilograma ulaşan ve ayakta duramaz hale gelen 7 çocuk annesi Nebahat Ateş, sağlığına kavuşup çocuklarıyla gezebilmenin hayalini kuruyor Ateş: 'Ayağa kalksam, çocuklarımın elini tutup, yürüsem yeter, başka bir şey istemiyorum'.
 • Kadınlar, AK Parti'nin 16'Ncı Yıldönümü Kutladı AK Parti Diyarbakır Kadın Kolları, partilerinin 16’ncı kuruluş yıldönümünü kutladı.
 • Kayapınar Halk Oyunları Ekibi Alanyalıların Gönlünü Fethetti Bu yıl 86’ncısı düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarının açılış gösterisini yapmaya hazırlanan Kayapınar Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Halk oyunları ekibi, kamp yaptığı Antalya’nın Alanya ilçesinde yaptığı provayla gönülleri fethetti.
 • Diyarbakır'da 300 Polis İle Uyuşturucu Operasyonu Kentte uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında 300 polisin katılımıyla helikopter ve drone destekli operasyonda, 17 adreste arama yapıldı, 7 şüpheli gözaltına alındı.
 • Diyarbakır İl Müftüsü İşliyen Açıklaması 'Geçen sene binlerce eve kurban eti dağıttık. Bölge halkı bu yıl da kurban etlerinden istifade edecek'
 • AK Parti Kayapınar Teşkilatından Derneklere Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Başkanlığı tarafından oluşturulan bir heyet dernekleri ziyaret edip bilgi alışverişinde bulundu.
 • Büyükşehir Belediyesi Yeşil Bir Kent İçin Çalışıyor Kent genelinde yeşillendirme çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Nazım Hikmet Caddesi ve Musa Anter Bulvarı’nın ardından Akkoyun Caddesi’nde 65 ağacın dikimini gerçekleştirdi.
 1  2  ...  21  22 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !