KAYAPINAR HABERLERİ / Diyarbakır

 • Dolar Bozdurana Profesyonel Cilt Bakımı Bedava Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bir güzellik merkezi en az 100 dolar bozdurup dekontunu getirene ücretsiz profesyonel cilt bakımı yapıyor.
 • Asansör Boşluğuna Düşen İki İşçi Yaralandı Diyarbakır’da, inşaatı devam eden bir binanın asansör boşluğunda çalışan iki işçi, sert zemine çakılarak yaralandı.
 • Diyarbakır'da Kurban Satış Ve Kesim Yerleri Belirlendi Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok alanda sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların kurbanlık alımı ve kesiminin sağlıklı bir şekilde yapması için kurban satış ve kesim yerlerini belirledi.
 • Dikkatsiz Sürücünün Işık İhlali Kazaya Neden Oldu Diyarbakır’da kavşakta kurallara uymayarak ışık ihlali yapan bir sürücü kazaya neden oldu. Kaza anı saniye saniye kameraya yansıdı. Şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı kazada her iki araçta maddi hasar meydana geldi.
 • Diyarbakır'da Turnuva Sona Erdi Diyarbakır’da 29 Temmuz Kardeşlik ve Spor Turnuvaları kapsamında gerçekleşen basketbol müsabakaları sona erdi.
 • Kitap Okuyup Özetini Çıkarana Berberden Ücretsiz Tıraş Diyarbakır’da kitap okumayı yaygınlaştırmak isteyen berber, ilginç bir kampanya başlattı. Kitap okuyup özetini çıkaranları ücretsiz tıraş eden berber amacının kitap okumayı yaygınlaştırmak olduğunu söyledi.
 • Tarihi Mekanlar Karakaleme Çizildi Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi tarafından resim kursu alan öğrenciler Diyarbakır’ın tarihi mekanlarını karakalemle çizdi.
 • Diyarbakır'da Zabıtadan Dilenci Operasyonu Havaların ısınması ile birlikte kent merkezinde dilenci sayısının artış göstermesi üzerine, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı cami önleri, kavşak ve yaya kaldırımlarında vatandaşların dini duygularını istismar ederek dilenciliği meslek haline getirenlere cezai işlem uyguladı.
 • Kayapınar Belediyesi'nden Bin 500 Öğrenciye Ücretsiz Yüzme Kursu Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesince düzenlenen ücretsiz kurslarla bin 500 öğrenci yüzme öğrenecek.
 • Başkan Atilla Açıklaması 'Daha Güzel Bir Diyarbakır İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz' Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi’nde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Daha güzel bir Diyarbakır için çalışmaya devam ediyoruz" dedi.
 • Çarpıp Kaçan Aracı Düşen Plakası Ele Verdi Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde aşırı hız sonucu bir aracın arkadan çarptığı otomobildeki 2’si çocuk 3 kişi yaralandı. Çarpıp kaçan aracı ise düşen plakası ele verdi.
 • Dorşin Caddesi'nde Asfalt Çalışmaları Tamamlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kayapınar ilçesi Dorşin Caddesi’ne 14 bin 692 ton sıcak asfalt sererek çalışmalarını tamamladı.
 • Mezopotamya Caddesi'ne 7 Bin 121 Ton Asfalt Serildi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, asfaltlama çalışmaları kapsamında trafik akışı açısından kentin en önemli caddelerinden biri olan ve Kayapınar ilçesinde yer alan Mezopotamya Caddesi’ne aşınma tabakası şeklinde 7 bin 121 ton sıcak asfalt serdi.
 • Büyükşehir Caddelere 200 Bin Ton Asfalt Serdi Bu yıl kent merkezinin cadde, sokak ve bulvarlarına 800 bin ton sıcak asfalt sermeyi hedefleyerek sezonu Nisan ayında açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şuana kadar Sur, Yenişehir, Bağlar ve Kayapınar ilçelerinin yollarına toplam 200 bin ton sıcak asfalt serdi. Çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ekipler, hava koşullarının istenilen seviyede seyretmesi durumunda Aralık ayına kadar kent merkezindeki yollara 600 bin ton daha sıcak asfalt sermeyi planlıyor.
 • Sıcaktan Bunalanlara Su Tankerli Çözüm Diyarbakır’da termometrenin 48 dereceyi bulmasıyla kavrulan çocuklar, çareyi belediyenin su tankerlerinde buldu.
 • Hızır Ekip, Dertlere Derman Oluyor Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’nın talimatı ile Kayapınar Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Hızır Ekip’ yoksul ve dar gelirli ailelerin sıkıntılarını gidermeyi sürdürüyor.
 • Başkan Atilla Çocuklarla Bir Araya Geldi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla, Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın 7-16 yaş arası çocukların, fiziksel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla 13 farklı branşta düzenlediği Yaz Spor Okulları’nda eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.
 • Başkan Atilla'dan Aile Ziyaretleri Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ilçesi 500 Evler Barış Mahallesinde ikamet eden mahalle sakinlerinin evlerine konuk oldu.
 • Kayapınar Belediyesi Başkanlığı Tarafından Bin 350 Öğrenciye Spor Malzemesi Dağıtıldı Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi tarafından ‘Yaz Spor Okulları’ bünyesinde eğitim gören bin 350 öğrenciye 4 bin 270 adet spor malzemesi dağıtıldı.
 • Başkan Atilla Açıklaması 'Hemşerilerimizin Hak Ettiği Hizmetleri Sunuyoruz' Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yolboyu, Kuyusırtı, Güleçoba, Esentepe, Han ve Cumhuriyet mahallelerinde 22 km yapımı tamamlanan ve 7 km de yapımı devam eden yollarda yürütülen sıcak asfalt çalışmalarını denetledi.
 • Turda Tanıştılar, Bisikletle Düğün Konvoyu Yaptılar Diyarbakır’da turda tanışan ve evlenen Zeynep Ünal ve Mazlum Akagündüz çifti, bisikletle düğün konvoyu yaparak kenti turladı. Konvoyda renkli görüntüler oluştu.
 • Diyar Masa Kent Meydanı'nda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diyar Masa ekipleri, kentin sorunlarını çözme, yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verme ve gerçekleşecek projeleri tanıtmak amacıyla Kent Meydanı’nda stant kurup vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 3 Yıldır Oturarak Uyuyor Diyarbakır’da 10 yıl önce vücudu yavaş yavaş şişmeye başlayan ve “fil” hastalığı teşhisi konulan Nebahat Ateş, aşırı kilolarından dolayı 3 yıldır oturarak uyumak zorunda kalıyor. 2 yıl önce de kendilerini doktor olarak tanıtıp yardım edeceklerini belirten kişilerin yardım kampanyasından toplanan paralarla ortadan kaybolduğunu belirten Ateş, kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.
 • El Emeğini Satarak Engellerine Işık Tutuyorlar Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde engelliler, el emeği ile çeşitli objeler yaparak engellerine ışık tuttu.
 • Diyarbakır'dan Bosna'ya Gönül Köprüsü Diyarbakır’da "Okuyorum Bosna’ya Uçuyorum" projesinde başarı gösteren 50 öğrenci Bosna’ya uğurlandı.
 • Engelliler Güne Spor Yaparak Başlıyor Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesinde engelliler, belediyenin sabah sporu etkinliği çerçevesinde spor yaparak güne başlıyor.
 • Tema Park'ta Çalışmalar Devam Ediyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, Kayapınar ilçesi Nazım Hikmet ile Sipan Caddeleri’nin kesiştiği yerde toplam 34 bin metrekare alana inşa ettiği ve proje içeriğinde farklı bitki desenini barındıran Temapark’ta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
 • Kayapınar Belediyesinden Eğitime Dev Destek Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, çocuk ve gençlere yönelik yüzme havuzları, yurtlar ve spor sahaları çalışmalarının devam ettiğini belirterek, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.
 • Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş'ın Eşi Başak Demirtaş Oyunu Kullandı Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş oyunu kullandı. Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra cezaevinde bulunan eşini ziyaret etmek için Edirne’ye gitti.
 • Başak Demirtaş Oyunu Kullandı Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş oyunu kullandı. Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra cezaevinde bulunan eşini ziyaret etmek için Edirne’ye gitti.
 • Bal, 3. Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayı Ebubekir Bal ve beraberindeki heyet 3. sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.
 • Başkan Atilla Açıklaması 'Halka Hizmet Hakka Hizmettir Anlayışıyla Çalışıyoruz' Kayapınar ilçesine bağlı Cumhuriyet ve Taban Mahallerinde halkla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla çalışıyoruz" dedi.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker Açıklaması 'Annelerin Yürek Yangınlarının Sönmesini İstiyoruz' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır Milletvekili Adayı Mehmet Mehdi Eker, seçim bürosunda kadınlarla bir araya geldi. Annelerin çok acılar çektiğini belirten Eker, “Burada ne kadar acı yaşandıysa, ne kadar ocak söndüyse, ne kadar yürek yangını olduysa bunu en iyi Diyarbakır’ın kadınları bilir. Biz sizin yürek yangınlarınızın sönmesini istiyoruz” dedi.
 • Başkan Atilla Çalışmaları Denetledi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Aktif Yaşam Merkezi ve Tema Park’ta incelemelerde bulundu.
 • Haşimi Açıklaması 'Bizim Herhangi Bir Parti Tabanı İle Sorunumuz Olmaz' Saadet Partisi (SP) Diyarbakır milletvekili adayı Seyit Haşim Haşimi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 • Suikast Hazırlığındaki 5 Terörist Yakalandı Diyarbakır’da AK Parti milletvekili adayları ve devlet büyüklerine yönelik suikast hazırlığında olduğu öğrenilen 5 PKK’lı terörist, polisin gerçekleştirdiği başarılı operasyonla yakalandı.
 • Diyarbakır'da Suikast Hazırlığındaki 5 Terörist Yakalandı Diyarbakır’da AK Parti milletvekili adayları ve devlet büyüklerine yönelik suikast hazırlığında olduğu öğrenilen 5 PKK’lı terörist, polisin gerçekleştirdiği başarılı operasyonla yakalandı. Terör örgütünün dağ kadrosuyla irtibatlı olduğu belirlenen teröristlerle birlikte, susturucu takılmış tabanca ve kar maskesinin de aralarında bulunduğu, çok sayıda silah, mühimmat ve malzeme ele geçirildi.
 • Diyarbakır'da Silahlı Kavga Açıklaması 3 Yaralı Diyarbakır’da iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
 • DİSKİ'den Zorunlu Su Kesintisi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, Kayapınar İlçesinde Mezopotamya Caddesi’nde bulunan içme suyu hattında meydana gelen arıza nedeniyle bazı mahallelere bir süre su verilemeyeceğini bildirdi.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması 'FETÖ İle PKK Aynı Yerden Enerji Alıyor' Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin filosuna kattığı 50 yeni otobüs için tören düzenlendi. Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır Milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, FETÖ ile PKK’nın kablolarının birbirine bağlı olduğunu belirterek, “Aynı yerden enerji alıyorlar. Dolayısıyla biriyle etkin mücadele öbürüyle de etkin mücadeleyi getirdi bize” dedi.
 • Diyarbakırlı Taraftarlar İftarda Buluştu Azrailler Taraftarlar Grubu’nun organize ettiği geleneksel iftar programında kentteki tüm taraftar grupları bir araya geldi.
 • Kayapınar Belediyesinden Spora Dev Destek Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesindeki okullarda eğitim gören çocuklarımızın okuma-yazma alışkanlığı kazanmalarının sağlanması amacıyla daha önce hayata geçirdiğimiz 52 adet Z Zenginleştirilmiş Kütüphane ve okul kütüphanelerine 500 bin kitap temini projelerinin tamamlanmasının ardından spor projelerine tam destek veriyor.
 • Diyarbakır'da Feci Kaza Açıklaması 2 Ölü, 5 Yaralı Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ilçesi Şanlıurfa yolu üzerinde ticari taksinin, otomobil ve yolcu otobüsüne çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 2’si ağır 5 kişi yaralandı.
 • 'PKK, Diyarbakır'ın İmkanlardan Faydalanmasını Engelledi' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, terör örgütü PKK’nın, AK Parti’nin özellikle son 16 yılda Diyarbakır’a getirdiği imkan ve fırsatlardan şehrin faydalanmasını engellediğini vurguladı.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker Açıklaması 'PKK, Diyarbakır'ın İmkanlardan Faydalanmasını Engelledi' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, terör örgütü PKK’nın, AK Parti’nin özellikle son 16 yılda Diyarbakır’a getirdiği imkan ve fırsatlardan şehrin faydalanmasını engellediğini vurguladı.
 • Cumhurbaşkanı Adayı Karamollaoğlu Açıklaması 'Şeyh Said'e İade-İ İtibar Konusunu Gündeme Alacağız' Saadet Partisi’nin (SP) Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Diyarbakır’da düzenlediği e-mitingde sosyal medyadan gelen bir soru üzerine , Şeyh Said’e iade-i itibar konusunu gündeme alacaklarını belirterek, “Bunların hepsi gözden geçirilecektir. Bu bölgeye huzur gelecekse zaten bu büyük bir kucaklaşma ile yapılabilir. İnşallah zamanı geldiğinde bunları da birlikte mütalaa edeceğiz” dedi.
 • LGS Öğrencilerine Psikolojik Destek Leonardo Da Vinci Eğitim Kültür ve Sanat Derneği, liseye giriş sınavına girecek olan öğrencilere kaygı, heyecan, motivasyon ve üstesinden gelme konularında seminer verdi.
 • Taş Atan Çocuklar Satranç Oynuyor Bir dönem, terör örgütü mensuplarınca sokağa çıkarılıp güvenlik güçlerine taş attırılan Diyarbakırlı çocuklar ellerindeki taşı bırakıp satranç taşlarını almaya başladı. Kayyum atanan belediyenin desteği ile çocuklara 4 bin satranç takımı dağıtıldı.
 • Kayapınar'da Çölyak Hastaları Unutulmadı Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi, çölyak hastalarına, temel besin malzemelerinin içinde yer aldığı gıda kolisi desteğini devam ettiriyor.
 • Kayapınar'a 300 Dönümlük Yeşil Alan Oluşturuluyor Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi, 21 yeni park yapım projesi ile 300 dönümlük yeşil alan oluşturuyor.
 • Dört Duvar Arasından Atletizmle Kurtuldu Gözlerini kaybettikten sonra psikolojisi bozulan ve 9 yıl boyunca evine kapanan Mehmet Can Çakar (34), atletizmle tekrar hayata tutundu. 5 yıl önce başladığı atletizmde birçok madalya kazanan Çakar’ın şimdiki hedefi dünya şampiyonasında altın madalya kazanmak.
 • CHP Diyarbakır Milletvekili Adayı Çekildi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır Milletvekili Adayı Gülay Emre, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Emre, “İddia ediyorum, milletvekili adaylık başvurusu gününe kadar il binasının adresini bilmeyen, memur olduğu için 3 ay bedavadan izin kullanmak için aday olanlar bile en üst sıralarda. Bu ahlaksızlığa ortak olmayacağız” dedi.
 • Kayapınarlı Sporcular 8 Madalya İle Şampiyonaya Damga Vurdu Diyarbakır’ın Kayapınar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü sporcuları Bursa’da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Atletizm Şampiyonası’nda 8 madalya alarak müsabakalara damga vurdu.
 • Bakan Soylu Diyarbakır'da İncelemelerde Bulundu Diyarbakır’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır’da yapılan çalışmaları inceledi.
 • Atik'ten Bakan Soylu'ya Diyarbekir Forması Diyarbekirspor As Başkanı Erdal Atik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya isminin yazıldığı 21 numaralı forma hediye etti.
 • Bakan Soylu İftarını Vatandaşlarla Açtı Diyarbakır’da vatandaşlarla iftar programında bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Birilerinin projesi bu ülkede tutmadı. Dışarıda pişen bu ülkede uygulatmaya çalışılan, böyle yaparsanız başarılı olursunuz diyen proje tutmadı. Yaktılar, yıktılar, hastanelere doktorların gelmesini, okullara öğretmenlerimizin gelmesini, hemşirelerimizin gelmesini engellemeye çalıştılar. Bir proje ortaya koymaya çalıştılar. Projeleri tutmadı” dedi.
 • Güneydoğu'da 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Diyarbakır, Mardin, Siirt, Batman ve Şırnak il merkezleri ve ilçelerinde de coşkuyla kutlandı.
 • Bakan Soylu Diyarbakır'da 19 Mayıs Kutlamalarına Katıldı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Diyarbakır’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Valilik önünde gerçekleştirilen kutlamaya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da katıldı.
 • Kayapınarlı Kızlar Artık 'Kızcode'lu Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde başlatılan ‘KızCode’ projesini kapsamında eğitimlerini tamamlayan 300 kız öğrenci sertifikalarını aldı. Kız öğrencilerin kodlama ile yaptıkları projelerin sergisi büyük ilgi gördü.
 • Diyarbakır'da Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yaz tatilinde çocuklara yönelik düzenleyeceği Yaz Spor Okullarının kayıtları başladı. 25 Haziran’da 13 farklı branşta başlayacak olan Yaz Spor Okulları, 15 Eylül’e kadar devam edecek.
 • Engelli Bireyler Engelsiz Bir Yaşam İçin Yürüdü Diyarbakır’da engelli bireyler ’1. Büyük Engelsizler Buluşması’nda bir araya geldi. Etkinlikte engelli bireylerin farkındalık oluşturmak için yaptıkları yürüyüş renkli görüntülere sahne oldu.
 • İki Ay Önce Başladığı Atletizmde 3 Altın Madalya Aldı Batmanlı görme engelli Mehmet Akif Kural, iki ay önce başladığı atletizmde ilk defa katıldığı turnuvada 3 altın madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.
 • Diyarbakır'da İnşaat İskelesi Çöktü Açıklaması 5 Yaralı Diyarbakır’da özel bir hastaneye ait inşaatın iskelesi üzerinde işçilerin bulunduğu esnada çöktü. Olayda 2’si ağır 5 işçi yaralandı.
 • Diyarbakır'da İnşaat İskelesi Çöktü Açıklaması 2'Si Ağır 5 İşçi Yaralı Diyarbakır’da özel bir hastaneye ait inşaatın iskelesi üzerinde işçilerin bulunduğu esnada çöktü. Olayda 2’si ağır 5 işçi yaralandı.
 • Engelli Bireyler Bir Günlük Askerlik Heyecanı Yaşadı Diyarbakır’da Engelliler Haftasında gerçekleştirilen temsili askerlik uygulamasında 19 engelli birey, bir günlük askerlik heyecanı yaşadı.
 • Diyarbakır Kayapınar HEM Türkiye Finallerine Adını Yazdırdı Kayapınar Halk Eğitim Merkezi Kız Hokey Takımı, grup birincisi olarak Türkiye finallerine katılma hakkı elde etti.
 • Fenerbahçe Kafilesi Diyarbakır'da Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesi Diyarbakır’a geldi.
 • Final Karşılaşmasında 15 Araç Ücretsiz Ulaşım Sağlayacak Diyarbakır’da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final müsabakası öncesinde yürüttüğü hummalı çalışmalarla hazırlıklarını tamamlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, maçın oynanacağı gün 15 toplu taşıma aracı kent merkezi ve Mahabad Bulvarı’ndan yapacağı ringlerle taraftarları stadyuma ücret almadan ulaştıracak.
 • Engellilerin Asker Eğlencesi Coşkusu Diyarbakır’da bir günlüğüne temsili olarak asker uygulamasına katılacak olan engellilere asker kınası etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan engelliler davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendi.
 • AK Parti Aday Adayı Mervettin Tosunlu İlk Seçim Bürosunu Açtı Diyarbakır’da 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçim hazırlıkları devam ediyor. AK Parti’den aday adayı olan bölgenin kanaat önderlerinden Mervettin Tosunlu, çalışmalar kapsamında ilk seçim bürosunu açtı.
 1  2  ...  16  17 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !