EĞİL HABERLERİ / Diyarbakır

 • Bilgi Evi Öğrencileri Eğil'i Gezdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bilgi Evi’nde ücretsiz eğitim gören öğrencilere Eğil gezisi düzenledi. Eğil’in tarihi ve turistik yerlerini gezen öğrenciler, rehberler tarafından bilgilendirildi.
 • SODES Projesi Piknik Etkinliğiyle Tamamlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin proje ortaklarından olduğu dezavantajlı çocuklara yönelik Çanakkale, İstanbul ve Eğil’e gezilerin düzenlendiği, kentte yer alan 5 ilköğretim okuluna kütüphane kazandırıldığı, 4 farklı dalda sanat kursunun açıldığı, sinema ile tiyatro gösterimlerinin yapıldığı SODES projesi 150 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen piknik etkinliğiyle sona erdi.
 • 150 Öğrenci Eğil'i Gezdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, çocuk ve gençlerde yurttaşlık bilincini artırmak, ülkemizin tarihi ve kültürel güzelliklerini tanımaları amacı başlattığı “Diyarbakır Kültür ve Sanat Etkinlikleri” kapsamında dezavantajlı 150 öğrenciye Eğil gezisi düzenledi.
 • 'Daha Güzel Bir Eğil İçin Çalışıyoruz' Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaret ederek mahalle muhtarları ve Üretici Kadın Platformu üyeleri kadınlarla görüşerek taleplerini dinledi. Eğil ilçesinde Büyükşehir Belediyesi’nin önemli çalışmalar yürüttüğünü belirten Başkan Atilla, "Daha güzel bir Eğil için çalışıyoruz" dedi.
 • Eğil'de telef olan hayvanlarda şarbon çıkmadı Diryarbakır Valiliği, Eğil ilçesinde Çerkez Karakaş'a ait 35 küçükbaş hayvanın telef olmasıyla ilgili yapılan incelemede, şarbon dahil herhangi bir bulaşıcı hastalığa rastlanmadığı açıkladı..
 • Koyunları Birer Birer Telef Oluyor Diyarbakır’ın Eğil ilçesine bağlı Oyalı köyünde Nusret Karakaş’a ait koyunlar birer birer telef oluyor. Koyunlardan alınan numuneler Elazığ’a gönderildi.
 • 'Can Güvenliğim Yok' İddiası Yalanlandı Diyarbakır’da önceki gün, aralarında husumet bulunan aile nedeni ile can güvenliğinin olmadığını belirten R.C.’nin iddiası yalanlandı. Karşı taraf, R.C. hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Suçluları İhbar Etti, Eve Mahkum Oldu Diyarbakır’da ’adam öldürme ve yaralama’ suçlarından kesinleşmiş cezası bulunan 2 kişiyi ihbar eden şahsın başı bir türlü dertten kurtulmadı.
 • Suçluyu İhbar Etti Eve Mahkum Oldu Diyarbakırlı R.C.’nin, adam öldürmeden ve yaralamadan kesinleşmiş cezası bulunan ve firari olan zanlıları ihbar ettiği için başı bir türlü dertten kurtulmadı. İhbardan sonra iki kardeşinin zanlılar tarafından darp edildiğini ve silahla yaralandığını iddia eden R.C., kendisine de evden çıktığı her an saldırı olabileceği endişesiyle zanlıların yakalanmasını istiyor.
 • Zazalardan Mehdi Eker'e Tam Destek Diyarbakır’da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Mehdi Eker’e Zazalardan tam destek geldi. Davut zurna eşliğinde seçim bürosunda Eker’i iyaret eden Zazalar, renkli görüntüler oluşturdu.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması 'Diyarbakır'ın Temsili Noktasında Sorunlar Var' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Mehdi Eker, Dicle ve Eğil ilçelerini ziyaret etti. Muhtarlarla toplantı yapan Eker, uzunca bir süreden beri Diyarbakır’ın temsili noktasında sorunlar ve sıkıntılar olduğunu belirtti.
 • Büyükşehir, Üreticiye Süt Sağım Makineleri Dağıttı Yerel üreticiyi desteklemek için sulama kanalları inşa eden, organik tarım hakkında çiftçilere eğitimler veren, meyve fidanı ve gübre desteğinde bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hayvancılıkla uğraşan kadınlara süt sağım makineleri dağıttı.
 • Başkan Atilla Eğilli Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Eğil ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "2018 Yılında Eğil İlçemize turizmden altyapıya birçok alanda hak ettiği yatırımları yapacağız" dedi.
 • Terör Örgütüne Darbe Üstüne Darbe Diyarbakır’ın Lice, Hani, Kulp, Kocaköy, Hazro ve Silvan ilçelerinde düzenlenen operasyonda terör örgütüne darbe vuruldu. Operasyonlarda piyasa değeri 31 milyon 185 bin lira olan 53 kilogram esrar ve 101 bin 350 kök hint keneviri ele geçirildi.
 • Diyarbakır'da Terör Örgütüne Darbe Üstüne Darbe Vuruluyor Diyarbakır’ın Lice, Hani, Kulp, Kocaköy, Hazro ve Silvan ilçelerinde düzenlenen operasyonda terör örgütüne darbe vuruldu. Teröristlere ait bir sığınağın imha edildiği operasyonda çok sayıda mühimmat ile piyasa değeri 31 milyon 185 bin lira olan 53 kilogram esrar ve 101 bin 350 kök hint keneviri ele geçirildi.
 • Eğil'de Toplu Taşıma Seferleri Artırıldı Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Eğil ilçesinde toplu taşıma araçlarının saatlerini değiştirerek sefer sayısını artırdı.
 • Eğil Kalesi'nin Çevre Düzenlenmesi Çalışmaları Başladı Kentin en önemli tarihi yerlerinden biri olan Eğil Kalesi’nin turistik alanlarının daha görünür bir şekilde ortaya çıkarılması ve rahat gezilebilmesi için eksiklikleri tespit edip altyapı çalışmalarına başlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, “Eğil Kalesi Erişim ve Gezi Güzergah Yolu Çevre Düzenleme” projesini hayata geçiriyor.
 • Çocuklar Kentin Tarihi Mekanlarını Gezdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin, her yıl havaların ısınmasıyla çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik kentin tarihi mekanlarına düzenlediği geziler Eğil ilçesi Bahişler Mahallesinde ikamet eden 40 çocuğun katılımıyla başladı.
 • Öğrencilerden Duygulandıran Çanakkale Anması Diyarbakır Bilnet Okulları, Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü özel bir programla kutladı. Zaferi canlandıran tiyatro gösterisi duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 'Büyük Diyarbakır' Belgeseli Galası Yapıldı Diyarbakır’ın manevi yönünün ele alındığı ‘Büyük Diyarbakır’ belgeselinin galası yapıldı.
 • 'Diyarbakır Kültür Ve Sanat Etkinlikleri' Başlıyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentte kültürel ve sanatsal faaliyetleri artırmak amacıyla “Diyarbakır Kültür ve Sanat Etkinlikleri” adı altında yeni bir çalışma başlatıyor.
 • Büyükşehir Belediyesi, 5 Bin 562 İşyerini Denetledi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılı içinde halk sağlığını koruma amaçlı yaptığı çalışmalarda 5 bin 562 gıda ürünü üreten, dağıtan, satan ve depolayan iş yerini hijyen mevzuatı gereği denetleyerek bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ve gıda yönetmenliğine aykırı şekilde satışı yapılan 29 ton ürüne el koyarak kontrollü bir şekilde bertaraf etti.
 • 'Diyarbakır'ın Algısını Değiştireceğiz' Diyarbakır Müftüsü Burhan İşliyen, kentin terörle, şiddetle, nefretle anılmasının kabul edilebilir olmadığını belirterek, "Diyarbakır’ın inanç turizminin merkezi haline gelebilecek güzel şehirlerden biri olacağını ümit ediyoruz. Algıyı değiştirmek için de çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
 • Terörle Anılan Diyarbakır'dan Tarihi Güzellikleri İle Anılan Diyarbakır'a Diyarbakır Müftüsü Burhan İşliyen, kentin terörle, şiddetle, nefretle anılmasının kabul edilebilir olmadığını belirterek, "Öyle zenginliklerimiz vardır ki, bu zenginlikleri ortaya çıkarabilsek Diyarbakır’ın inanç turizminin merkezi haline gelebilecek güzel şehirlerden biri olacağını ümit ediyoruz. Algıyı değiştirmek için de çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
 • 4 Ölü, 7 Yaralılı Kavga Sonrası Güvenlik Önlemleri Artırıldı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle üç aile fertleri arasında çıkan ve 4 kişinin hayatını kaybettiği 7 kişinin ise yaralandığı kavga sonra olayın yaşandığı köy ve çevresinde güvenlik önlemeleri alındı.
 • 4 Kişinin Öldüğü, 7 Kişinin Yaralandığı Kavga Sonrasında Güvenlik Önlemleri Artırıldı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle üç aile fertleri arasında çıkan ve 4 kişinin hayatını kaybettiği 7 kişinin ise yaralandığı kavga sonra olayın yaşandığı köy ve çevresinde güvenlik önlemeleri alındı.
 • Arazi Anlaşmazlığı Katliama Dönüştü Açıklaması 4 Ölü, 7 Yaralı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle üç aile arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı.
 • Diyarbakır'da Arazi Kavgası Açıklaması 4 Ölü, 7 Yaralı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle üç aile fertleri arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi hayatını kaybederken, 7 kişi ise yaralandı.
 • Diyarbakır'da 330 Kilo Esrar Ele Geçirildi Diyarbakır’da polisin yaptığı operasyonda 330 kilogram kubar esrar ele geçirildi.
 • Diyarbakır'ın Kırsal Mahallelerinde Sağlık Taraması Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hastanelere ve sağlık merkezlerine erişimleri zor olan ilçelerin kırsal mahallelerinde ikamet edenlere yönelik sağlık taraması başlattı. Eğil Kalkan mahallesinde kadın, çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere toplam 200 kişinin faydalandığı sağlık taraması çalışmasında hastalığı tespit edilen vatandaşlara, ücretsiz ilaç desteğinde bulunuldu.
 • Hamile Kadın Ambulansı 'Deneme' İçin Çağırmış Diyarbakır’da yeni hamile bir kadının, ambulansın ne kadar sürede geldiğini test etmek için acil talepte bulunması 112 görevlilerine “pes” dedirtti.
 • Hamile Kadın 'Pes' Dedirtti Diyarbakır’da 6-7 haftalık hamile kadının, ambulansın ne kadar sürede geldiğini test etmek için acil talepte bulunması 112 görevlilerine “pes” dedirtti. Çoğu asılsız günde 9 bin çağrının geldiği Diyarbakır Acil Kontrol ve Komuta Merkezi görevlileri, vatandaşları gereksiz çağrılar konusunda bir kez daha uyardı.
 • Büyükşehir Modern Asfalt Laboratuvarı Kuruyor Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, çevre illerdeki belediyeler arasında bir ilki gerçekleştirerek asfalt (bitüm), toprak (zemin) ve beton analizlerinin yapılabileceği modern laboratuvar kuruyor.
 • Başkan Atilla Muhtarlarla Bir Araya Geldi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor.
 • AK Parti Eğil İlçe Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı AK Parti Eğil İlçe 5’inci Olağan Gençlik Kolları Kongresinde konuşan Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, gençlerin partisinin olmazsa olmazları olduğunu ifade etti.
 • Fotoğrafçılar Diyarbakır'da Buluştu Fotono21 Fotoğraf Derneğinin daveti üzerine 5-6-7-8 Ekim tarihlerinde fotoğraf dernek başkanları ve fotoğraf gönüllüleri Diyarbakır’da bir araya geldi.
 • Japonya'dan Diyarbakır'a Bisiklet Yolculuğu Japonyalı 31 yaşındaki medikal doktor Ichıro Sekıne, bisikleti ile dünyayı gezmeye karar verdi. Müslüman halkı çok sevdiği için yolculuğuna İran’dan başlayan Sekıne, buradaki yolculuğunu tamamladıktan sonra İstanbul’a gitti. 1 aydır Türkiye’de pedal çeviren Sekıne, Diyarbakır’ın tarihi yerlerini gezdikten sonra Erzurum’un yolunu tutacak.
 • 500 Liralık Cep Telefonunu Bulana Bin Lira Ödül Verecek Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde piknik yaptığı sırada 500 liralık cep telefonunu kaybeden Semra deniz, telefonunu buluna bin lira ödül vereceğini söyledi.
 • Diyarbakır'da İki Aile Arasında Kavga Açıklaması 1 Ölü, 1 Yaralı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde, iki aile arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı.
 • Başkan Atilla Açıklaması 'Her Şey Çok Güzel Olacak' Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalıştığını belirten Başkan Atilla, “Biz ilk gün bu şehirde göreve başladığımızda ‘Her şey çok güzel olacak’ dedik. Hükümetimizin desteği ve belediyemizin imkanları çerçevesinde hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak ve belediyecilik hizmetlerinde faydalanmalarını sağlamak adına çalışıyoruz” dedi.
 • Diyarbakır'da Şehitler İçin Mevlit Okunup, Fidan Dikildi AK Parti Diyarbakır Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü etkinlikleri çerçevesinde şehitler için mevlit okunarak, fidan dikildi.
 • Bayrak Teslimi Gerçekleştirildi AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının “Bu Bayrak Bize Emanet” sloganıyla başlattığı etkinlik için Diyarbakır’da bayrak teslimi gerçekleştirildi. Gençler bayrakları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürecek.
 • İki Büyük Peygamber, 27 Sahabe, Muadili Olmayan Bir Tarih Diyarbekir Tanıtma ve Kalkınma Derneği Başkanı Abdulkadir Arslanoğlu, kentin turizm potansiyeline dikkat çekti. Arslanoğlu, “Diyarbakırımız sınırları içinde metfun olan bu iki büyük peygamber, 27 şehit sahabe, ilme, bilime ve medeniyete yön veren onlarca dünya çapında İslam alimiyle, dünyanın ikinci bir yerinde eşi, benzeri ve muadili olmayan tarihi, manevi ve kültürel muhtevasıyla dünya çapında inanç, tarih ve kültür turizminin kalbinin attığı bir cazibe merkezi olmaya namzet kutlu ve mübarek bir şehirdir” dedi.
 • Diyarbakır'da 1 Tondan Fazla Uyuşturucu Ele Geçirildi! Diyarbakır’ın Lice ve Eğil ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda, bir ton 158 kilogram esrar ile 52 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • Diyarbakır'da Uyuşturucu Operasyonu Diyarbakır’ın Lice ve Eğil ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda, bir ton 158 kilogram esrar ile 52 bin kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • Vakıf Temsilcilerinden Başkan Atilla'ya Ziyaret Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla,“Vakıflar Haftası” etkinlikleri kapsamında Vakıflar Bölge Müdürlüğü yöneticileri ve Diyarbakır’da hizmet eden vakıfların temsilcilerini makamında ağırladı.
 • Diyarbakırlı Çocuklar Eğil Gezisinde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, dezavantajlı çocuklara yönelik düzenlediği etkinlikler kapsamında Eğil ilçesine gezi gerçekleştirdi. İlçedeki peygamber kabirleri, kral mezarları ve Eğil Kalesini gezen 50 çocuk, keyifli bir gün geçirdi.
 • AK Parti Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, Diyarbakır halkının ve esnafının yıllardan beri istikrardan yana olduklarını ve 16 Nisan’da verdikleri “Evet” oyları ile aynı tavrı sergilediklerini kaydetti.
 • Dezavantajlı 50 Çocuk Lunaparkta Eğlendi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Lunapark etkinliğine katılan dezavantajlı 50 çocuk gönüllerince eğlendi.
 • Eğil'in Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Tamamlandı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü’nün, Eğil ilçesinde inşa ettiği Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi tamamlanırken, tesiste her gün bin 500 metreküp su arıtılıyor.
 • Başkan Atilla, Eğil'de Halkla Buluştu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Atilla, şehir merkezi ve ilçelerin daha güzel olması için çalışmalar yaptıklarını söyledi.
 • Diyarbakır'ın Eğil İlçe Belediyesine Kayyum Atandı Diyarbakır’ın Eğil İlçe Belediyesine kayyum görevlendirildi.
 • DBP'li 83'Üncü Belediyeye Kayyum Diyarbakır’ın Eğil İlçe Belediyesine kayyum görevlendirildi.
 • Başkan Atilla, Eğil'de Halkla Buluştu Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu.
 • AK Parti Eğil Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı AK Parti Eğil İlçe Danışma Meclis Toplantısı yapıldı.
 • Lise Öğrencilerine Diyarbakır'ın Manevi Değerleri Anlatıldı Diyanet İşleri Başkanlığı’nın görevlendirdiği bir heyet tarafından Diyarbakır’da lise öğrencilerine “Manevi Yönleri ile Diyarbakır” konulu bir konferans düzenlendi.
 • BOTAŞ Boru Hattından Hırsızlık Yapan 2 Kişi Yakalandı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde devriye görevi yürüten jandarma ekipleri, durdurdukları bir araçta yapılan aramada, BOTAŞ boru hattından çalınan 800 litre ham petrol ele geçirdi. Araçta bulunan 2 kişi gözaltına alındı.
 • DİSKİ İlçelerde İSG Eğitimlerine Başladı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, çalışanların olası iş kazaları karşısında önlem almalarını sağlamak amacıyla iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine başladı.
 • Diyarbakır'da 2 Vali Yardımcısı Ve 1 Kaymakam Tutuklandı Diyarbakır’da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan 2 vali yardımcısı ve 1 kaymakam tutuklandı.
 • Diyarbakır'da Aralarında Vali Yardımcısı Ve Kaymakamların Da Bulunduğu 6 Gözaltı Diyarbakır’da 2 vali yardımcısı, 2 kaymakam ve 2 kaymakam adayı gözaltına alındı.
 • Diyarbakır'da 2 Kaymakam Ve 2 Kaymakam Adayı Açığa Alındı Diyarbakır’da, 2 vali yardımcısının ardından, 2 kaymakam ve 2 kaymakam adayı daha açığa alındı.
 • Ensarioğlu Kan Davalı Aileleri Barıştırdı Eski Devlet Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu, kan davalı iki aileyi bir araya getirerek barışı sağladı.
 • Eğil'de Demokrasi Yürüyüşü Yapıldı Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen demokrasi yürüyüşünde 15 Temmuz darbe girişimine tepki gösterildi.
 • Diyarbakır'da Uyuşturucu Tacirlerine Darbe Diyarbakır’da gerçekleştirilen çalışmalarda 7 ayrı bahçede ekili 11 bin 117 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • Tecavüze Yeltenen Sevgilisini Öldüren Kıza 5 Yıl Hapis Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde sevgilisini tecavüze yeltendiği için öldüren genç kıza mahkeme, haksız tahrik ve iyi hal indirimi uygulayarak 5 yıl hapis cezası verdi.
 • Tecavüze Yeltenen Sevgilisini Öldüren Genç Kıza 5 Yıl Hapis Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde sevgilisini tecavüze yeltendiği için öldüren genç kıza mahkeme, haksız tahrik ve iyi hal indirimi uygulayarak 5 yıl hapis cezası verdi.
 • Diriliş Derneği Eğil Başkanlığı'na Abdullah Karakoç Getirildi Diriliş Derneği il başkanlıklarının yanı sıra ilçe başkanlıkları da oluşturulmaya devam ediyor. Diriliş Derneği Eğil? İlçe Başkanlığı’nı da oluşturdu, başkanlığa da Abdullah Karakoç getirildi.
 • Diriliş Derneği'nden Eğil'e Çıkarma Diriliş Başkanları Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanı Fatma Coşar ile beraberindeki heyet, Eğil ilçesine çıkarma yaptı.
 • Diski Eğilli Çocuklarla Buluştu Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri, Lice’den sonra Eğil ilçesinde öğrencilerle bir araya gelerek suyun önemini anlattı.
 • Eğil'de Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Kuruluyor Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürlüğü, Eğil’e 4 milyon 654 bin liraya Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi kuruyor. 15 bin kişilik nüfusa göre projelendirilen tesisin, bu yılın sonunda tamamlanması hedefleniyor.
 1  2  ...  8  9