ÇERMİK HABERLERİ / Diyarbakır

 • 2018, Çermik İçin Yatırım Yılı Olacak Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, göreve geldikleri son bir yıl içerisinde yaptıkları çalışmaları anlatarak, “Bir yıl içerisinde yaptığımız çalışmalar 30 yılda Çermik tarihinde yapılmayan çalışmalardır. 2018 Çermik için yatırım yılı olacak” dedi.
 • Beşiktaş Hayali Gerçek Oldu, Şimdi Ayaklarının Açılmasını İstiyor Diyarbakırlı 16 yaşındaki kelebek hastası Cumali Yaman, en büyük hayali olan Beşiktaş maçına gitmeyi geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi. Beşiktaşlı Cenk Tosun ile seremoniye çıkan Yaman şimdi, hastalığı nedeni ile kapalı olan ayaklarının açılıp yaşıtları gibi futbol oynayacağı günün hayalini kuruyor.
 • İşadamı Sümbül'den 2 Bin Kişilik Yemek Ankara Çermikliler Dernek Başkanı ve ANKİAD Başkan Vekili Süphan Sümbül, Çermik’te merhum dedesi hayrına 2 bin kişiye yemek verdi.
 • Büyükşehir Belediyesi, Çermik'te Okul Bahçesini Düzenledi Yürüttüğü çalışmalarla eğitime destek veren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Çermik’te yeni inşa edilen ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılında hizmete açılacak Çermik Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde peyzaj düzenlemesi yaptı, okul yoluna sıcak asfalt serdi.
 • Sümbül'den Arakan Açıklaması Ankara Çermikliler Derneği Başkanı ve ANKİAD Başkan Vekili Süphan Sümbül, Arakan’da Müslümanlara yapılan saldırılara tepki göstererek, saldırıların insanlık suçu ve Müslümanlara karşı bir soykırım olduğunu ifade etti.
 • Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu Açıklaması Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Çermik için hazırlanan projelerin ilçenin gelişesinde çok önemli rol oynadığını belirterek, “Yapacağımız projelerle artık ilçemiz Termal Turizmde cazibe merkezi oluyor. Hedefimiz Çermik’te büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmektir” dedi.
 • AK Parti İlçe Kongrelerini Sürdürüyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Çermik ve Çüngüş 6. Olağan İlçe Kongreleri yapıldı.
 • Kulp Ve Çermik'te Terör Operasyonları Diyarbakır’ın Kulp ve Çermik ilçelerinde düzenlenen terör operasyonlarında 3 terörist etkisiz hale getirildi, silah, mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi.
 • Diyarbakır'da 2 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Kulp'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildi, bir terörist sağ yakalandı Çermik ilçesinde ortaya çıkarılan 2 sığınakta 250 kilogram amonyum nitrat ele geçirildi.
 • Çermik Kaplıcasına 100 Milyon TL Yatırım Yaptı Birçok hastalığa iyi gelen şifalı kaplıca suyuyla ünlü Çermik ilçesine daha önce 60 milyon liralık yatırım yapan iş adamı Hamza Öner, 2018 yılında tamamlanması planlanan ve 40 milyon liraya mal olacak SPA merkezinin yapımına başlıyor. Öner, “Çözüm süreci bozulunca biz de sıkıntılar yaşadık ama şimdi o iyi döneme geri döndük. İvme yukarıya döndü” dedi.
 • Diyarbakır'da 4 Sığınak İmha Edildi 1 Terörist Öldürüldü Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda tespit edilen 4 sığınak imha edildi. Hani’de çıkan çatışmada 1 terörist öldürüldü.
 • Diyarbakır'da PKK'nın 4 Sığınağı İmha Edildi İl Jandarma Komutanlığınca, Hani, Lice ve Çermik ilçeleri kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik olarak 18 Ağustos saat 21.00'den itibaren istihbarata dayalı 'Bayrak58 Şehit Jandarma Binbaşı Ümit Çelik' operasyonu başlatıldı Operasyon kapsamında Çermik ilçesinde teröristlerin kullandığı 4 sığınakta silah, mühimmat, çok miktarda giyim ve yaşam malzemesi ele geçirildi
 • Balkondan Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde evinin balkonundan düşen 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
 • Genç Çiftçiler Hayvanlarına Kavuştu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde tarımda sürdürülebilirliğin sağlanması, genç çiftçilerin girişimciliğinin desteklenmesi, gelir düzeyinin yükseltilmesi, alternatif gelir kaynaklarının oluşturulması ve kırsalda genç nüfusun istihdamına katkı sağlanması amacıyla yürütülen Genç Çiftçi Projesi kapsamında 4 çiftçiye toplam 148 adet koyun dağıtımı yapıldı.
 • Çermik'in İçme Suyu Ve Kanalizasyon Şebekesi Yenileniyor Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin en büyük sorunu olan içme suyu ve kanalizasyon şebekeleri ile kanalizasyon arıtma ve doğal gaz şebekesinin altyapı çalışmaları için İller Bankası tarafından 6 Eylülde ihale yapılacağı müjdesini verdi.
 • 79 Çermikli Öğrenci Fen Liselerine Yerleşti Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı (TEOG) sonuçlarına göre Çermik’ten 79 öğrenci fen liselerine yerleşerek büyük bir başarıya imza attı.
 • Çermik'te Çocuk Gelişimi Bölümü Açılacak Dicle Üniversitesi (DÜ) Çermik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Halim Başkan, ilçede çocuk gelişimi bölümünün açılacağını belirtti.
 • Çermik'te Seracılık İstihdama Katkı Sağlıyor Diyarbakır’ın Çermik İlçe Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, “Örtü Altı (Sera) Sebze Yetiştiriciliği” projesinin sonuçlarını yerinde incelemek üzere Karataş köyünü ziyaret etti
 • Çermik'in Grup Mahalle Yollarında Çalışmalar Sürüyor Kentte yürüttüğü asfalt, yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile ulaşım sorununu önemli ölçüde ortadan kaldıran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Çermik ilçesinin kırsal grup mahalle yollarında yol genişletme, alt temel ve temel çalışmalarını tamamladı. Ekipler, 102 kilometrelik 5 ayrı grup mahalle yolunda 1. ve 2. kat sathi kaplama çalışmasına başladı.
 • Çermik Ve Çüngüş'te Binlerce Vatandaş FETÖ Ve PKK'yı Lanetledi Diyarbakır’ın Çermik ve Çüngüş ilçelerinde 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle düzenlenen “Demokrasi nöbetinde” bir araya gelen vatandaşlar Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve terör örgütü PKK’yı lanetledi.
 • Çermik Kaplıcalarının Restorasyonu Bu Yıl Bitiyor Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ilçede bulunan kaplıcaları restorasyonu projesinin bayramdan sonra onaylanması durumunda bu yıl bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • PKK'ya Ait Silah Ve Mühimmat Ele Geçirildi Diyarbakır’ın Çermik ilçesi kırsalında 3 şüpheli şahsın görüldüğü istihbaratı üzerine harekete geçen güvenlik güçleri, terör örgütüne ait silah, mühimmat ve terörist kimlikleri ele geçirdi.
 • Çermik'te Silah Ve Mühimmat Ele Geçirildi Diyarbakır’ın Çermik ilçesi kırsalında 3 şüpheli şahsın görüldüğü istihbaratı üzerine harekete geçen güvenlik güçleri, terör örgütüne ait silah, mühimmat ve terörist kimlikleri ele geçirdi.
 • Diyarbakır'daki Terör Operasyonu Çermik ilçesi kırsalında PKK'ya yönelik operasyonda RPG7 roketatar, 7 el yapımı patlayıcı düzeneği, el bombası ile çok miktarda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
 • Çermik Halkı Mesire Alanına Kavuşuyor Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yeni yapılacak olan mesire alanı için çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek, “Eylül ayının sonunda mesire alanımızı halkımızın hizmetine sunmuş olacağız” dedi.
 • Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu Açıklaması Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin en önemli yeşil alanlarından biri olan Hevsel Bahçeleri’nde bina yapım izni verilmeyeceğini vurguladı.
 • Bir Hareket Hayatını Değiştirdi Diyarbakır’da karıştığı silahlı kavga yüzünden 25 yıl boyunca yürüyemeyen ve engelli gibi yaşayan Fuat Akdağ’ın hayatı, fizik tedavi merkezinde yaptığı bir esneme hareketiyle değişti. Akdağ, 25 yıl sonra yürümeye başladı.
 • Fedakar Anne Örnek Kadın Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde yaşayan 4 çocuk annesi Fatma Bayram’ın, 5 yaşındaki Down sendromlu oğlu Efe Cemil için yaptığı fedakarlık dikkat çekiyor.
 • Torunlarına ÇATOM Sayesinde Bakıyor Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde 3 torununa bakan ancak kocasından kalan emekli maaşıyla geçinemeyen Besire Güldalı, Çok Amaçlı Toplum Merkezi’nde düzenlenen kurslardan öğrendiklerini gelir kapısına dönüştürdü.
 • Esnaf Emeklisinin Hobisi Kadınların Gelir Kapısı Oldu Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde atık malzemeleri değerlendirerek onlara şekil veren esnaf emeklisi Asım Demirbaş, bu işi kadınlara da öğreterek, gelir elde etmelerini sağlıyor.
 • Çermik'e 2,5 Milyon TL Geliyor Diyarbakır’ın Çermik ilçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, kaplıcaların restorasyon projesi için gerekli olan 2,5 milyon TL için yaptıkları girişimlerinin olumlu sonuçlandığını belirterek, “Bu para geldiği zaman vatandaşımıza en güzel bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
 • Kanser Hastası Kadın Katıldığı Kurs Sayesinde Hayata Tutundu Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde 3 yıl önce akciğer kanserine yakalandıktan sonra hayata küsen ve eve kapanan 6 çocuk annesi Hacer Dadakoğlu, başladığı kurs sayesinde yeniden hayata tutundu.
 • Diyarbakır'da Ağaca Yıldırım İsabet Etti Açıklaması 1 Ölü, 1 Yaralı Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde yağmurdan korunmak için sığındıkları ağaca yıldırım isabet etmesi sonucu bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
 • Diyarbakır'da Yıldırım Düştü Açıklaması 1 Ölü, 1 Yaralı Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde tarlada çalışan iki kadının üzerine yıldırım düştü. Kadınlardan biri hayatını kaybederken, diğeri ağır yaralandı.
 • Diyarbakır'da Yıldırım Düştü Açıklaması 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde tarlada çalışan iki kadının üzerine yıldırım düştü. Kadınlardan biri hayatını kaybederken, diğeri ağır yaralandı.
 • Çermikli Çocuklar Sinema Ve Lunapark Keyfi Yaşadı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler kapsamında Çermik ilçesi kırsal mahallelerinden kent merkezine getirilen 119 çocuk, ilk defa sinema keyfi yaşadı. Lunaparkta doyasıya eğlenen çocuklar, keyifli bir gün geçirdi.
 • Çermik Polisi Dolandırıcı Şebekesini Çökertti Diyarbakır’ın Çermik İlçe Emniyeti Asayiş Büro ekibinin dikkati ve titiz çalışması sonucu 4 kişilik dolandırıcı şebekesi çökertildi.
 • AK Parti Diyarbakır Teşkilatı Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı, referandum ile ilgili teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.
 • Diyarbakır'da 14 İlçeden 'Hayır', 3 İlçeden 'Evet' Çıktı Diyarbakır’da kesin olmayan sonuçlara göre, 14 ilçe tercihini “Hayır”dan, 3 ilçe de “Evet”ten yana kullandı. “Hayır”a en büyük destek yüzde 84,55 ile Lice’den, “Evet” en büyük destek ise yüzde 66,64 ile Çermik’ten geldi.
 • Akrabalar Referandum Günü Çatıştı: 3 Ölü! Diyarbakır’da referandum, akrabaların silahlı kavgasına sahne oldu. Olayda 3 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
 • Diyarbakır'da Silahlı Kavga Çermik ilçesinde iki aile arasında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e yükseldi Kavganın arazi anlaşmazlığına bağlı husumetten kaynaklandığı ihtimali üzerinde duruluyorÖLÜ SAYISI VE SALDIRININ DETAYLARI EKLENDİ.
 • Diyarbakır'daki Silahlı Kavgada Ölü Sayısı 3'e Yükseldi Diyarbakır’ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde sandıkların kurulduğu köy okulunun bahçesinde akraba iki grup arasında çıkan silahlı kavgada ölü sayısı 3’e yükseldi.
 • Akrabalar Birbirine Girdi: 2 Ölü Diyarbakır’ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde, akraba iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı.
 • Diyarbakır'da Oy Kullanımında Kan Aktı: 2 Ölü Diyarbakır’ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde sandıkların kurulduğu köy okulunun bahçesinde akraba iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı.
 • Akrabalar Arasında Kavga: 2 Ölü, 4 Yaralı Diyarbakır’ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde, sandıkların kurulduğu köy okulunun bahçesinde akraba oldukları belirtilen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • Oy Kullanımında Kan Aktı Diyarbakır’ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde sandıkların kurulduğu köy okulunun bahçesinde akraba oldukları belirtilen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada Abdullah Yıldız ve oğlu Şehmus Yıldız, 1’i ağır 4 kişi yaralandı.
 • Oy kullanımında kan aktı: 3 ölü Çermik ilçesinde akraba oldukları bildirilen iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi hayatını kaybetti.
 • Belediye Başkanının Kapısı Her Daim Açık Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun makam odasının kapısı sürekli açık. Vatandaşların hiçbir engelle karşılaşmadan makam odasında rahatlıkla görüşebildiği Başkan Karamehmetoğlu, “Halkımıza kapımızın her daim açık olması lazım. Çünkü biz hizmet için varız. Herkese eşit şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.
 • Çermik'te Genç Çiftçi Projesi Başladı DİYARBAKIR – Diyarbakır’ın Çermik içesinde 2017 Genç Çiftçi Projesi başladı.
 • TÜGVA'dan Çermik Belediyesine Ziyaret Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Diyarbakır Teşkilat Başkanı Osman Kozan, yönetim kurulu üyeleri Asil Ecer, Serkan Ergün, Ozan Bayram ve Mehmet Özoğul ve beraberindeki heyet ile birlikte Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu ziyaret etti.
 • Çermik Belediyesi İlçenin 30 Yıllık Sorununu Çözüyor Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediyesi, kaplıcalarıyla ünlü ilçenin 30 yıllık sorununu çözüyor. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeye yakın olan ve kokusundan dolayı rahatsızlık veren çöp alanını mesire alanına dönüştüreceklerini ve en geç Eylül ayında vatandaşların hizmetine sunacaklarını vurguladı.
 • ÇATOM, Çermikli Kadınların Umudu Oldu Diyarbakır’ın Çermik İlçe Kaymakamlığı bünyesindeki Çok Amaçlı Toplum Merkezlerinde (ÇATOM) kurs gören kadınlar, ürettikleri ürünlerle hem adlarından söz ettiriyorlar hem de aile bütçelerine katkı sağlıyorlar.
 • Çermik'te Aranan 6 Şahıs Yakalandı Diyarbakır’ın Çermik İlçe Emniyet Amirliği tarafından yapılan asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 6 şahıs yakalandı.
 • Başkan Karamehmetoğlu Açıklaması 'Cumhurbaşkanı'nın Konuşmaları Güven Veriyor' Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır ziyaretine ilişkin, "Cumhurbaşkanının konuşmaları güven veriyor. Halk belediyelerin çukur, hendek siyasetinden, terörden isyan etmiş durumda. Diyarbakır’da güçlü bir ‘Evet’ çıkacağına inanıyorum" dedi.
 • Çermik Belediye Başkanı Köy Köy Geziyor Diyarbakır’ın Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve ilçe teşkilatı referandum çalışmaları kapsamında köy köy gezerek vatandaşlara yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatıyor.
 • Çermik'e Doğalgaz Müjdesi Çermiklilerin uzun zamandır beklediği müjdeli haber, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’ndan geldi. Başkan Karamehmetoğlu, Çermik ilçesine doğal gaz verilmesinin önündeki engelin aşıldığını ve 2018 yılı yatırım programına alındığını söyledi.
 • Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla Açıklaması Çermik ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlarla gönül bağı kurduklarını söyledi.
 • Çermik'te 'Evet' Çalışmaları Devam Ediyor Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde AK Parti teşkilatı kapı kapı dolaşarak, referandum çalışmalarını devam ettiriyor.
 • Bakan Soylu Diyarbakır'da STK Ve Kanaat Önderleri İle Bir Araya Geldi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörü tasfiye noktasındaki kararlılık sonucunda yapılan operasyonlarla bölgeye yatırımların geldiğini belirtti. 16 Nisan’da referanduma sunulacak olan yeni sistemin laf üretilen değil, iş üretilen bir sistem olduğunu ifade eden Bakan Soylu, Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) göndermede bulunarak, “Bir şey önermiyor. Bir projesi yok. 2019’da Cumhurbaşkanımızla Kılıçdaroğlu karşılıklı aday olsun. 2019’da kaybettiği zaman peşine tenekeyi takarlar” dedi.
 • Çermik Polisi Uyuşturucuya Geçit Vermiyor Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde uyuşturucuya yönelik son 3 ayda yapılan çalışmalarda 18 şahıs gözaltına alındı.
 • Çermik'in Seçmen Sayısı Belli Oldu Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde 16 Nisan’da yapılacak referandumda 29 bin 999 kişi oy kullanabilecek.
 • Çermik'te Güvenliğe Hava Desteği Diyarbakır’ın Çermik İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçedeki güvenlik tedbirleri çerçevesinde drone kullanmaya başladı.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Avrupa’nın “Hayır” kampanyasına Türkiye’den önce başladığını belirterek, “Türkiye’nin anayasasında bir değişiklik yapılacak. Bu Türkiye’nin, 80 milyonunun bir işidir. Sizin işiniz değildir” dedi.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması '(Hollanda'nın skandal tavırları) Bunlar 16 Nisan'daki referandum kampanyası için üzerilerine vazife olmadığı halde kendi ülkesinde 'hayır' kampanyası başlattılar' 'Almanya ve Hollanda 'hayır' demek için ülkelerine gelenlere kapıları ardına kadar açıyor, kırmızı halılar seriyor, her türlü desteği veriyor ama 'evet' demek için giden siyaset ve hükumet üyelerine karşı engeller koyuyor'.
 • Çermik'ten Başkan Atilla'ya Ziyaret Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve Çermik Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş’ı makamında ağırladı.
 • Petekkaya Köyü Taziye Evi Temeli Atıldı Diyarbakır’ın Çermik ilçesi Petekkaya köyüne ikinci taziye evi temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • Çermik'te Velilere Konferans Diyarbakır’ın Çermik İlçe Fen Lisesinin daveti üzerine ilçeye gelen Eğitimci-Yazar Ali Erkan Kavaklı, öğretmen ve öğrenci velilerine konferans verdi.
 • Çermik'te Grup Köy Yolları Asfaltlanıyor AK Parti Çermik İlçe Başkanı Sehit Kaya, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesiyle yapılan görüşmeler neticesinde ilçedeki 5 grup köy yolunun asfaltlanacağı belirtti.
 • Diyarbakır'da 400 Metrelik Türk Bayrağı İle Teröre Tepki Yürüyüşü Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde düzenlenen ’Teröre lanet, şehide saygı’ mitinginde bir araya gelen binlerce kişi, terör örgütlerine tepki gösterdi.
 • Diyarbakır Çermik'te 'Teröre Lanet, Şehide Saygı' Mitingi Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde düzenlenen ’Teröre lanet, şehide saygı’ mitinginde bir araya gelen binlerce kişi, terör örgütlerine tepki gösterdi.
 1  2  ...  7  8 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !