Yalar Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Haber Tarihi : 25.05.2015 16:09:10 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili adayı Durdane Yalar, Çermik ve Çüngüş ilçesinde esnaflarla bir araya geldi.
A +   A -

Çermik ilçesine giderek, burada esnaf ziyaretinde bulundu. Halk Eğitim Merkezi’ne giderek buranın sergi salonunda kursiyer bayanlarla bir araya gelen Yalar, kadınlarla bir süre sohbet etti. Yalar, daha sonra Çocuk Gelişim Merkezi’nde kurs gören kadınları ziyaret etti. Yalar, ilçe esnafını gezerek kendilerinden destek isteyip, halkı Pazar günü İstasyon Meydanı’nda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı mitinge davet etti.

İlçe esnafı, Çüngüş ilçesine geçti. Çüngüş İlçe Başkanı Zülfü Hüseyin Uzun tarafından karşılanan Yalar, daha sonra esnaf gezisine çıktı. Esnaftan burada da yoğun ilgi gören Yalar, “Sizin gibi değerli esnafları ziyaret edip hayır dualarını almak bizim için mutluluk vericidir. Huzur ve güvenin bölgeye gelmesiyle çok şey değişti. 1990’lı yılların Türkiye’si ile günümüzün Türkiye’sini göz önünde bulundurmak gerekir. Artık özgürlükler var, herkes kendini özgürce ifade edebiliyor. İleriki süreçlerde yeni bir Anayasa ile daha gelişmiş bir Türkiye’yi herkes görecektir” diye konuştu.

Esnaf gezisinin ardından ilçe merkezinde Yalar’ı gören kadınların kendisine ilgi göstermesi dikkat çekti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !