Belediyeden STK Ve Muhtarlara Ziyaretler Devam Ediyor

Haber Tarihi : 19.02.2018 14:49:53 Kentti birlikte yönetme ve sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm üretmek amacıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, bünyesinde kurulan Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, ziyaretlerine devam ediyor.
A +   A -

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentin sorunlarını çözmek amacıyla kurduğu Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, ziyaretlerini sürdürüyor. Özellikle kenti birlikte yönetme noktasında sık sık sivil toplum kuruluşlarının önerilerini alan ekipler, Diyarbakır’da kadın alanında faaliyet yürüten Kınalı Eller Kadın Derneği başkan ve üyeleriyle ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede dernek yetkilileri, yürüttükleri faaliyetler hakkında Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına bilgiler verdi. Kentin sorunlarının çözümü noktasında öneri, istek ve şikayetlerini aktaran dernek üyeleri belediyenin çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Hizmet ağını genişletmek ve mahallelerin sorunlarına daha hızlı bir şekilde çözüm bulmak amacıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, Şehitlik Mahalle Muhtarlığını ziyaret etti. Şehitlik Mahallesi Muhtarı, semtin sorunlarını dile getirerek ziyaretten dolayı yetkililere teşekkür etti.

Ziyaretlerde dile getirilen dilek, öneri ve şikayetleri not alan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, sorunların çözümü için alınan notları raporlaştırarak ilgili birimlere iletecek. Alınan şikayetlerin sonuçları geri bildirimlerle muhtar ve STK yetkilileriyle paylaşılacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ziyaret sonrasında STK ve muhtarlara içinde saat, ajanda, belediyenin hizmetlerinin anlatıldığı dergi ve kalem bulunan çantaları hediye etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !