AK Parti, Diyarbakır’da Üye Sayısını 110 Bine Yükseltti

Haber Tarihi : 31.03.2013 17:04:20 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yenişehir İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç, Diyarbakır’da üye sayılarının 110 bine ulaştığını ifade etti.
A +   A -

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen İlçe Meclisi Kurulu toplantısına, Diyarbakır Milletvekilleri Cuma İçten, Mine Lök Beyaz, Oya Eronat ve İl Başkanı Aydın Altaç katıldı.

Faaliyet raporlarının okunmasının ardından bir konuşma yapan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, AK Parti'ye katılımların arttığına dikkat çekerek, Diyarbakır’da üye sayısının 110 bine ulaştığını ifade etti.

Altaç, "Bütün ilçelerimizin Danışma Meclisi toplantılarını bugün bitiriyoruz. Bu tür toplantılarımızı çok önemsiyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de toplantılarımız gerçekleşecek. Yapılan toplantılarda hem teşkilat çalışmalarımızı gözden geçirmek, hem de eksikliklerimizi görme, geleceğe dair planlarımızı yapmak konusunda çok önemli. Biz teşkilat olarak bazı konularda çok duyarlı olmayız. Öncelikle üye kayıtları konusunda fazla duyarlı olmalıyız. Başbakanımız üye oranlarıyla ilgili barajı yüzde 25’lere çekti. Şuan itibariyle Diyarbakır’da bu oran yüzde 13’e yaklaştı. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Biz yakın bir süreçte, üye kayıt çalışmalarına başlayacağız. AK Parti’yi Diyarbakır’da hak ettiği yere ulaştırmalıyız. Güçlü bir kadro ve teşkilatımızı var. Şuan Diyarbakır’da 110 bine yakın üye sayımız var. Eğer aksaklıklara mahal vermezsek, inanıyorum ki 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde büyük başarılar elde ederiz” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !