AK Parti Bağlar Gençlik Kongresi Yapıldı

Haber Tarihi : 31.12.2017 11:36:07 AK Parti Diyarbakır Bağlar İlçe Teşkilatı 4. Olağan Gençlik Kongresini gerçekleştirdi. Büyük bir coşkunun hakim olduğu kongre sonucunda Uğur Erekli gençlik kolları başkanlığına seçildi.
A +   A -

AK Parti Diyarbakır Bağlar İlçe teşkilatı 4. Olağan gençlik Kongresi’ni gerçekleştirdi. Cegerxwin Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Talha Yıldırım, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Evsen, AK Parti Bağlar İlçe Teşkilatı Başkanı Erkan Gezer, AK Parti Yenişehir İlçe Teşkilatı Mürsel Kikizade, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Divan üyelerinin yerlerini almasından sonra AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer açılış konuşması yaptı. Gezer, “Gençlerdeki heyecanı görünce bu heyecan bize de yansıyor. Bu heyecan Bağlar’a çok şey katacaktır. Gençlik Kolları Başkanı Uğur Erekli’nin oluşturduğu bu gençler gün geçtikçe eğitim seviyesi yükseliyor ve daha canlı daha dinamik bir şekilde inşallah bağlara çok şey katacaklar. Umudumuz gençlerden fazlasıyla vardır. Yeni gençlik başkanımıza hayırlı uğurlu olsun şimdiden” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde Uğur Erekli gençlik kolları başkanlığına seçildi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !